O NAS

Z I Z Z A to profesjonalna firma zajmująca się projektowaniem oraz realizacją jedynych w swoim rodzaju strojów dla hostess i odzieży reklamowej. Czynnie działamy na rynku od prawie 15 lat. Niestraszne nam wyzwania, dlatego chętnie zrealizujemy nawet najśmielszy projekt.

"Jeżeli na swojej drodze spotkaliście niebanalne stroje dla hostess to na pewno musiały być zaprojektowane przez firmę ZIZZA! Za sukcesem tej marki stoi ponad setkazrealizowanych projektów."

Wierzymy, że skuteczna promocja wymaga dopracowanych działań wizerunkowych, dlatego każde zlecenie traktujemy indywidualnie z dbałoscią o szczegóły. Nasze produkty doskonale sprawdzają się podczas kampanii reklamowych.

Zdobyliśmy bogate doświadczenie tworząc stroje i kostiumy reklamowe dla hostess znanych marek. Zaufali nam: Samsung, Coca-Cola, Porsche, Johnnie Walker, PZU S.A., Smirnoff, Żywiec Zdrój, Dove, Mercedes, Orlen czy Play oraz wielu innych. Od 2007 roku współpracujemy z biurem Miss Polonia w zakresie realizacji strojów narodowych dla reprezentantek Polski na międzynarodowych konkursach piękności m.in na Filipinach, w Wietnamie czy Japonii. Wykonaliśmy także stroje dla finalistek Miss Polonia nastolatek woj. Łódzkiego.

Stroje dla hostess realizowane przez naszą firmę to przede wszystkim wysokiej jakosci materiały, doskonały krój staranne wykończenie. Zapewniamy realizację zleceniaw ustalonym czasie - kładziemy bardzo duży nacisk na terminowość.

Dlaczego warto nas wybrać?

 • Ponieważ nasze bogate doświadczenie i szeroka paleta inspiracji pozwala nam na tworzenie odważnych unikalnych i innowacyjnych projektów.
 • Masz gwarancję rzetelnie wykonanego projektu oraz terminowej realizacji zamówienia.
 • Jako jedni z nielicznych na rynku, wszystkie etapy realizacji produktów wykonujemy w Polce.
 • Poza projektami wpisującymi się w najnowsze trendy w modzie oferujemy doskonale skrojoną odzież, staranne wykończenie oraz wysokiej jakości tkaniny.

OFERTA

Nasza oferta łączy oryginalne i wyjątkowe projekty, z profesjonalnym podejściem do klienta i jego wymagań. Tworzymy odzież reklamową, która odzwierciedla preferencje i konkretne potrzeby naszych klientów. Proponowane przez nas projekty gwarantują dużą skuteczność marketingową, a ubiór jest dostosowany do wizerunku kreowanego przez firme. Dbamy o to, aby akcja promocyjna, którą mamy współtworzyć wyróżniała się na rynku i była widoczna na tle innych produktów czy firm.

Stawiamy na jakość, dlatego wszystkie nasze projekty wytwarzamy we własnej pracowni w Polsce. Zlecając nam stworzenie projektu masz gwarancję najwyzszej jakości widocznej w najlepszych materiałach, perfekcyjnym kroju i dopracowanych szczegółach. Na podstawie indywidualnego projektu jesteśmy w stanie wykonać nie tylko odzież, ale również torby, obuwie czy inne akcesoria. Wszystkie realizacje dostarczane są zgodnie z wyznaczonymi terminami. Realizujemy zarówno krótkie jak i długie serie.

Oferujemy:

 • stroje dla hostess i promotorów,
 • odzież służbową i pracowniczą,
 • usługi projketowe,
 • obuwie wg. indywidualnego projektu,
 • stylizacje oraz dobór dodatków (obuwie, paski, nakrycia głowy,     biżuteria)
 • stylizacje pokazów,
 • przeprowadzenie szkoleń w zakresie doboru stroju.

METODA WSPÓŁPRACY

PORTFOLIO

REFERENCJE

KONTAKT

Napisz nam wiadomość