O MNIE

Izabela Wiąckowska-Tarzańska - zdolna, kreatywna, ambitna. Dyrektor kreatywny i projektantka marki ZIZZA. Moda to jej pasja. Swoją wiedzę zdobywała na Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi na wydziale Tkaniny i Ubioru.

Niejednokrotnie nagradzana w konkursach dla młodych projektantów. Zadebiutowała w konkursie Moda Folk 2007 organizowanym przez Krajowa Izbe Mody w Łodzi. Autorka kolekcji "1925" inspirowanej strojem góralskim. Projektantkaprzeniosła folklorystyczne nawiązania w miejską rzeczywistość z uwzględnieiem obowiązujących trendów w modzie. Doceniona przez Biuro Miss Polonia, została zaproszona do zaprojektowania i stworzenia stroju narodowego dla Miss Polonia 2007 na konkursy Miss Earth na Filipinach, Miss Universe w Wietnamie oraz Miss International w Japonii.

Pod koniec 2009 roku kolekcją "Retta" obroniła z wyróżnieniem tytuł magistra. Kolekcja łączy w sobie japońską fascynację prostyki formami z mocno dopasowanymi fasonami podkreślającymi kobiece kształty. Całość wieńczą niezwykle dopracowane akcesoria. Kolekcja inspirowana geometrią i origami dotarła do finału konkursu TALENT WARSAW FASHION STREET 2010, była również prezentowana podczas FASHION WEEK w Łodzi.

Projektankta jest również laureatką konkursu "ASUS - zaprojektuj kolekcję sukienek inspirowanych laptopami autorstwa Karima Rashida", pokaz kolekcji odbył się podczas WARSAW FASHION STREET 2010.

W ramach konkursu The Look Of The Year 2012 odbyły się pokazy młodych projektantów i wizjonerów z całej Polski. Izabela Więckowska-Tatrzańska zaprezentowała swoją bardzo kobiecą kolekcję w stonowanych kolorach ziemi.

Poza projektowaniem dzieli się również swoją wiedzą i doświadczeniem z młodymi przedsiębiorcami. Jako gość specjalny poprowadziła konferencję "Dzień Kobiet Przedsiębiorczych" organizowaną przez Akedmickie Inkubatory Przedsiębiorczości.

Cechy, które przejawiają się we wszystkich jej projektach to najwyższej jakości tkaniny, doskonały krój oraz staranne wykończenie. Materiały łączy w niebagatelny sposób, który sprawia, że kreacje są niepowtarzalne.

kolejnymi kolekcjami projektantka rzuca wyzwanie obecnym trendom w modzie, tworząc wysokiej klasy styl oraz własna markę. Swoim Klientkom porponuje indywidulanie zaprojektowane stroje, obuwie oraz akcesoria. Pomaga w odnalezieniu własnego stylu poprzez analizę garderoby oraz pomoc w wyborze odzieży w odniesieniu do sylwetki oraz stylu życia:

"Najważniejsze jest Twoje dobre samopoczucie!"

PORTFOLIO

PUBLIKACJE

KONTAKT

Napisz nam wiadomość